|   enwa.com

  • +47 33 48 80 50
  • Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Kontakt

This image for Image Layouts addon
Enwa vannbehandling har sitt hovedkontor på Nordre Kullerød, kort vei fra Sandefjord Torp Lufthavn.
Enwa vannbehandling

Enwa Support AS
Organisasjonsnummer: 992 451 451
Nordre Kullerød 9, PB 1241, N-3205 Sandefjord
Telefon: 33 48 80 50
enwavannbehandling@enwa.com

Per Magne Granly
Daglig leder
Mobil: 95 76 69 25
per.magne.granly@enwa.com

Henrik Rosenquist
Salgssjef
Mobil: 90 77 34 34
henrik.rosenquist@enwa.com

Torkjel Solheim
Produktsjef desinfeksjon
Mobil: 94 03 15 55
torkjel.solheim@enwa.com

Atle Nilsen
Regionsansvarlig vest og nord
Mobil: 40 40 25 25
atle.nilsen@enwa.com

Thorvald Hestnes
Serviceleder
Mobil: 91 30 82 45
thorvald.hestnes@enwa.com

Linda Willems
Servicekoordinator
Mobil: 95 81 19 24
linda.willems@enwa.com

© 2021 Enwa | Nordre Kullerød 9, P.O. Box 1241, NO-3205 Sandefjord, Norway | +47 33 48 80 50